Postovani,

    Pre par dana sam bila na sistematskom pregledu kod ginekologa. Rezultati UZ:

    Levi jajnik 33x22mm. Desni jajnik 40x17mm. Jajnici obostrano sa vecim brojem periferno rasporedjenih folikula, uredne strukture.

    Doktorka je rekla da ispoljavaju simptome blage policisticnosti, ali da su to dva zdrava jajnika i da tako treba da izgledaju mladi i zdravi jajnici, sto mi je malo kontradiktorno. Rekla je da necemo dalje ispitivati tu policisticnost za sad. Inace, oduvek dobijam menstruaciju bilo gde u rasponu od 30-40 dana (rekla je da mi zbog tih folikula kasni).

    Da li je to stvarno sve ok ili da potrazim misljenje drugog ginekologa?