1. Krvarenje 17. dan ciklusa

    Pitanje broj: #160243

    Dobila sam menstruaciju 17. dan od prestanka predhodne. Imala sam bolove u jajnicima kao da su upaljeni. Predhodnih meseci ciklus mi je varirao između 22 i 28 dana ( inače do avgusta mi je menstruacioni ciklus bio redovan 26-28 dana). Koliko je to opasno i da li je neophodno da se hitno javim lekaru?

    Odgovoreno: 14. 01. 2019.

Komentari na pitanje: #160243

    • Sta moze biti uzrok produzenom menstrualnom krvarenju?Posle drugog porodjaja krvarenje bude vise od 11dana,ponekad i 15 dana,a desilo se da imam ciklus i dva puta mesecno.Ciklus mi je inace redovan na 28 dana.Pojavile mi se i akne.Hormonalni status uredan,ultrazvucni pregled uredan.Imam 3o godina,fizicki dosta aktivna i pomalo stresan posao...Unapred zahvalna na odgovoru!