1. Simptomi trudnoće nakon nezaštićenog odnosa

    Pitanje broj: #160205

    Poštovani, zadnji dan menstrualnog ciklusa sam imala nezaštićen odnos. Nisam popila nikakav vid kontracepcije. Obzirom da mi ciklus traje 5 dana, na svakih 28 dana, sledeći bi trebao da bude 16.januara. Medjutim počeli su da mi se javljaju simptomi PMSa (stalna promena raspoloženja, povećan apetit, bolne grudi,glavobolja) već sada, imam blagu mučninu. Kolika je verovatnoća da je nastupilo začeće i kada je najbolje da uradim test? Unapred zahvalna.

    P. S. Prošli mesec sam bila na redovnom ginekološkom pregledu, sve je bilo u redu.

    Odgovoreno: 14. 01. 2019.

Komentari na pitanje: #160205

    • Postovani imam 36 godina poslednja menstruacija je bila 07.12 2021 uvek mi dodje na 26,28 dana sada dobila nisam dva testa na trudnocu negativna beta 0,20.podvezani jajnici 5 carskih rezova dobila sam lekove za izazivanje menstruacije 3 puna dana pijem i nista se ne desava sta bi moglo biti kod mene