Postovani, Na VMA mi je magnetnom rezonancom vršeno snimanje vratnog i lumbalnog dela kičme na osnovu kojeg je radiolog napisao nalaz. Medjutim na određenim snimcima (podrucje velikog mozga) postoje po meni određene promene, a koje su po misljenju neurohirurga greska prilikom snimanja. Molim Vas da mi odgovorite da li je moguce da dođe do greske prilikom snimanja magnetnom rezonancom. Forografije koje sam skrinšotovao Vam saljem u prilogu.

    Napominjem da mi u poslednje verme slabi vid, imam glavobolje i vrtoglavice te da sam pre par meseci bio hospotalizovan u VB Nis, kada sam primao infuzije za smanjenje pritiska u mozgu.

    Tom prilikom mi nije rađeno snimanje glave.