Pozdrav, molim vas za iskren odgovor. Snimak pluca i srca u p-a: hilusi retrahovani, obostrano, hilobazalno, pojacan crtez. Cor: srcana silueta povecana, mopatske konfiguracije. Aorta elongirana i skleroticna. Unapred zahvaljujem

    Odgovoreno: 15. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Radiološki nalaz na vašim plućima ukazuje na znake umerenog bromhitisa.
      uvečana srčana silueta myopatske forme ukazuje na neko hronično srčano oboljenje, koje duže traje. A izdužena i sklerotična aorta, na vašu vremešnost