1. Delovanje rivotrila na neuroze

    Pitanje broj: #62859

    Lečenje neuroze i paničnih napada. Šta mislite kako idu lekovi po jačini, neka hijerarhija? Vidim na kutijama ima trougao bezbojne, pa trougao crvene boje (to je valjda znak da je lek jači). Inače, šta mislite o Rivotrilu? Kako da deluje na neuroze, a ujedno se koristi i za epi napade? Kako da isti lek deluje na jedno i drugo? Na koji deo mozga to deluje?

    Odgovoreno: 28. 07. 2012.

Komentari na pitanje: #62859

    • Postovani moja sestra ima 32 god i ima epi napade cesto. Netraju dugo al ima ih i kosa, i ona se izgubi nezna nista o sebi. Ima ona terapiju al joj nepomaze bas. Sta vi mislite. Hvala