1. Imam 18 godina i nekontrolisano se znojim

    Pitanje broj: #1083

    Imam 18 godina i nekontrolisano se znojim ispod pazuha i to mi stvara velike probleme. Znojim se kada sam u školi (uvek kada sam sa društvom), kada se šetam ulicom ili razgovaram telefonom sa nekim drugom. Ne znojim se kada sam kod kuće, sa dečkom ili par drugarica. Smatram da je moj problem povezan sa nesigurnošću ali bih volela da mi Vi pomognete. Planiram i da posetim psihijatra.

    Odgovoreno: 29. 08. 2007.
    • Poštovana,

      Pojačano znojenje može biti povezano sa psihickim tegobama, ali može biti i posledica telesnog oboljenja. Bilo bi dobro da se obratite najpre endokrinologu i dermatologu i da uradite laboratorijske analize. Ako je sve u redu sa telesne strane, pogotovu ako u tim situacijama osećate i promene emocija poput straha i strepnje, nabavite uput i javite mi se.

      Takodje pregled možete zakazati ovde.