1. Kada sam pod uticajem stresa, osjetim bol u grudima

    Pitanje broj: #3583

    U posljednje vrijeme, kada sam pod uticajem stresa, osjetim bol u ledjima, tačnije kod lijeve lopatice, kao i bol u grudima blizu lijeve ruke. Kada se situacija smiri, i kada prestanem biti uzrujana zbog problema, bol i dalje ne nestaje.

    Odgovoreno: 04. 03. 2008.
    • Poštovana,

      Obavezno se prvo javite kardiologu/internisti da Vas pogleda i da isključi problem vezan za kardiovaskularni sistem. Ako je sve u redu sa kardiološke strane, a ovaj problem se nastavlja, usložnjava i remeti Vas u svakodnevnom funkcionisanju, javite se psihijatru.