Postovana dr Olivera, patim od trihotilomanije od svoje 5.godine,sada imam 29.U pitanju su TREPAVICE! Zelim da resim problem,pa bih Vas zamolila da mi kazete na koji nacin da stupim u kontakt sa Vama ili da mi preporucite jednako dobrog terapeuta u Novom Sadu. Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 10. 03. 2008.
    • Zaista nisam u mogucnosti da Vam tacno kazem ime lekara koji se u Novom Sadu bavi ovim problemom, ali mislim da cete doci do te informacije ako odete do Klinike za psihijatriju gde ce Vam preporuciti nekog ko se time bavi. Ja radim na Klinici za zastitu mentalnog zdravlja u Nisu, ali sam odsutna tokom sledeca dva meseca iz poslovnih razloga.