DRAGA DOKTORKA VEC GODINU DANA PIJEM 3*1/2 RIVOTRILA, ZOLOFT I LORIL 5MG DIJAGNOZA JE ANKSIOZ.SA SONATIZ. SKAKAO MI JE PRITISAK TRNULE MI RUKE KOCILI SE PRSTI BILO MI TESKO DA DISEM. 5-6MESECI MI JE BILO DOBRO I SAD PORED OVE TERAPIJE MENI JE VECERAS SKOCIO PRITISAK NA 170/120 I ONDA JA POPIJEM CEO RIVOTRIL I JOS 1 LORIL OD 5MG, NISAM SE UPPSTE NERVIRALA. IMAM 29 GOD. MAJKA SAM 2 DEVOJCICE 5 I 1.5 GOD.KOJE SU CESTO BOLESLJIVE,A JA SAM JAKO EMOTIVNA I OSETLJIVA. BILA SAM I KOD INTERNISTE SVE UREDU, CESTO ME BOLI VRAT POPIJEM NIMULID. VECERTAS SAM SE ODSEKLA TAKO MI JE BILO STRASNO ALI NEZNAM ZASTO KOME DA SE OBRATIM STA DA PIJEM STA DA RADIM

    Odgovoreno: 03. 01. 2008.
    • Ono sto bi Vam preporucila je da se javite Vasem pihijatru i da mu ispricate sve ovo sto ste napisali, obzirom da na osnovu ovih informacija koje ste mi poslali nisam u stanju da Vam odgovorim o cemu se radi kod Vas, odnosno, zasto Vam pritisak naglo raste. To moze da se desi iz brojnih razloga - pored ostalog i zbog porasta tolerancije na lek.