Postovanje, Ja sam apsolvent muzickog fakulteta i veoma sam zainterevoan za psihologiju/psihijatriju uopste.Procitao sam Vas tekst na sajtu stetoskop koji mi se jako svideo..Posebno cela prica o kognitivizmu i njenim metodama.Hteo sam da Vas pitam da li mozete da mi preporucite neku literaturu na nasem jeziku koja je strucno opredeljena samo u tom smeru-kognitivizma,i koja se bavi tom tematikom? Unapred zahvalan,Dusan.

    Odgovoreno: 12. 10. 2007.
    • Knjige na nasem jaziku koja je posvecena samo kognitivnoj terapiji po mom dosadasnjem saznanju nema. Ima knjiga koje su uglavnom kognitivno bihejvioralno, ili dominantno bihejvioralno orijentisane. Ako ste zainteresevani za tu vrstu psihoterapije, trenutno je upis novih polaznika za edukaciju iz kognitivno bihejvioralne terpije ( www.srabct.org.yu ; btp@bankerinter.net ) .