1. Upotreba Xelex-a, Xanax-a, Ksalola

    Pitanje broj: #152311

    Poštovani,

    Koja je razlika između Xelex-a, Xanax-a i Ksalola? Koji od ova tri lijeka daju najbolji učinak?

    Odgovoreno: 07. 06. 2017.
    • Poštovani,

      Ovi lekovi su istog sastava, samo se razlikuju po proizvođaču. Samim tim mogu se razlikovati u kvalitetu izrade, i samim tim u bioraspoloživosti leka. Opet, može biti i individualno kako će ko odreagvati na lek. Ipak Xanax radi Phizer, pa je očekivano da deluje najbolje. Napominjem da ove lekove ne uzimate bez lekarskog saveta.