1. Upotreba leka Presolol u trudnoći, tahikardije u trudnoći

    Pitanje broj: #143485

    Poštovani,

    U velikoj sam neodlučnosti što se tiče upotrebe leka Presolol u trudnoći. 34. nedelja trudnoće mi je i moj problem su tahikardije koje su i pod terapijom Verapamila 3 do 4 x 80 mg i dalje 110 do 140. Pojedini lekari mi savetuju od 6. meseca još da predjem na Presolol da neće smetati bebi, a pojedini da će smetati i da uzimam Verapamil do porodjaja.
    Koje je Vaše mišljenje?

    Odgovoreno: 28. 05. 2017.

Komentari na pitanje: #143485

    • Dobar dan ja sam trudna 9 -nedelja e sad ovako bila sam kod svog ginekologa i ona mi je dala uput za internistu jel sam i pre trudnoće pila presolol i doktor mi je prepisao propranolol 3 puta na dan po pola sta da radim u pitanju je aritmija.