1. dr Sanja Jović provera krvne slike

    Pitanje broj: #145970

    U poslednjih par meseci sam povećala intenzitet ishrane. Stalno sam gladna, čak i noću ustajem da bih jela. Ugojila sam se 10 kg. Bez šećera ne mogu ni jedan dan. Čim osetim glad moram odmah da jedem, jer postajem malaksala i jako nervozna.

    Odgovoreno: 10. 12. 2016.
    • Poštovana,
      Za početak dobro bi bilo uraditi osnovne analize krvi, javiti se lekaru a potom i nutricionisti koji će vam dati uputstva kako sve to prevazići pravilnim i uravnoteženim obrocima koji će sadržati sve neophodno. Nestaće napadi gladi, kilogrami će otići a energija će se ponovo vratiti. (proverite krvnu sliku, šećer u krvi, hormone štitne žlezde.)