Postovani, imam pitanje u vezi jednog suplementa u ishrani, tacnije lipo 6 black. Za brzo topenje masti. Interesuje me dali je stetan ako, ga pijem. Posto sam naisao nasprotivne misljene jeden su za, a dok druge su protiv. Hvala

    Odgovoreno: 19. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Ko će znati šta sve industrija nudi. Tako sam morao i ja najpre da se informišem o sastavu. Neki sajtovi koji ga reklamiraju nemaju veze sa pravilnom ishranom, sa zdravim životnim navikama, a ukrašeni su slikama nabildovanih muškaraca. Svaka čast bilderima, ali u onome nema ničeg ni normalnog ni lepog. Meni bi to bilo dovoljno da se manem ovog proizvoda. Sve što prati ovaj suplement je preterano i neukusno. U sastavu imate hormone štitne žlezde koji ubrzavaju metabolizam, imate varijantu drugog hormona - adrenalina, a imate i johimbin. Znate li šta je to?: ) ) oni nabildovani muškarci nisu tamo zato što su sagoreli masnoće tim suplementom nego zato što su fanatički vežbali. Treba da razlikujete te stvari. I bez lipo 6 black, ako budete iole aktivniji napravićete definiciju. Što se preparata tiče - ne igrajte se vatrom. Dobro je što ste pitali.