Postovani imam sindrom policisticnih jajnika i dobila sam 15kg. Za 2meseca. Dr. Kaze da moram smanjiti te kg da bi se izlecila. Interesuje me da li je moguce smanjiti kg uz pomoc dijete. Posto sam pokusavala na sve nacine ali neuspesno. Hvala

    Odgovoreno: 06. 03. 2010.
    • Poštovana,
      Kilograme možete smanjiti dijetom, sa gojenjem kako ste naveli i morate. Morate psihološki da raščistite da želite da se dijete držite, jedino tako dijeta uspeva. Tražite dijetu od nutricioniste, manite se časopisa. Vođenje računa o ishrani je stil života a ne trud od par nedelja.