Mene zanima kako najlakse smrsati? Da li smem koristiti neki projzvod za mrsavljenje? Posto sam se porodila pre 6 meseci pa sada dojim bebu. A ugojila sam se 15 kg u toku trudnoce, pa sam smrsala 6kg pa sam se opet ugojila za10kg hvala

    Odgovoreno: 03. 03. 2010.
    • Poštovana,
      Kada je žena trudna, njene potrebe u kalorijama su povećane, a kada doji još i mslo više. Dakle, dojenje vam je sada imperativ, a dok dojite nije dobro vreme da mršavite. Kada pre stanete da dojite javite se nutricionisti za dijetu pa tada pokažite svu motivaciju koju posedujete.