Moj problem je sto sam suvise mrsava. . . Visina 165cm, a imam samo 46kg. . . Pila sam razne tablete za apetit sto su mi preporucivali u apotekama, kao i vitamine ali nista ne pomaze! Da li imate neki savet za mene kako da se ugojim? Da li bi mi pomoglo da uradim test tolerancije na hranu, pa da se hranim iskljucivo onako kako mi odrede? Unapred hvala!

    Odgovoreno: 18. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Raspitajte se u okolini gde radi nutricionista - dijetetičar pa odite tamo da dobijete plan ishrane shodno vašem stanju uhranjenosti. Ne znamo koliko godina imate. Zavisno od godina možda da posetite pedijatra ili internistu radi provere hormonskog statusa. Svakako jedite 5-6 obroka dnevno i tu ne računam slatke namirnice nego prave obroke.