Poštovani, da li se u un dijeti pod salatom podrazumeva bilo koja: ajvar, kiseli krastavci, kiseo kupus, svež kupus, turšija?

    Odgovoreno: 18. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Nije mi poznato da je un-dijeta medicinski opravdana. Više objašnjenja potražite tamo gde se ta dijeta propagira, na primer po časopisima. Moje je mišljenje da svaki oblik povrća, pa i salate treba da jedete ne samo svakoga dana već i više puta dnevno i da ste na taj način samo na dobitku, bez obzira kako vam se dijeta zove.