Poštovani,
    Da li možete da mi preporučite neku dijetu, htela bi da skinem nekih 5,6 kg, bila sam kod nutricioniste, ali mi ne odgovara ono što mi je on prepisao, znam da je zdrava, ali mi jednostavno ne odgovara.
    Hvala.

    Odgovoreno: 03. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Teško je Vama dati dobar odgovor na ovom mestu, osim ostalog i zato što je nepoznato šta Vam je nutricionista uopšte i predložio. To što ste kod njega bili njemu je omogućilo da ima bolji uvid u stanje vaše uhranjenosti i navika. Predlažem da sa njim ponovo razgovarate i iznesete svoje stavove, pa da eventualno zajedno dođete do boljeg rešenja, koje bi u izvesnoj meri uvažilo i Vaše stavove i navike oko ishrane. Ali ako želite promene, morate biti spremni i sami da nešto promenite.