1. Nadogradnja prsta

    Pitanje broj: #151339

    Pozdrav,

    Ostao sam bez pola palca desne ruke nakon povrede na radu, postoji li mogućnost estetske nadogradnje prsta na Vašoj klinici?

    Odgovoreno: 13. 06. 2017.

Komentari na pitanje: #151339

    • Pozdrav. Ostao sam bez kaziprsta desne ruke, da li je moguca transplatacija kaziprsta od druge osobe, ako moze brz odgovor?Hvala

    • Velena Blagojevic 25. 08. 2022.

      U djetinjstvu mi je osečen vrh prsta ,da li postoji mogućnost estetske ili plastične hirurgije?

    • Postovani ,Imam 44 godine .Ostao sam bez dela prsta gde se nalazi nokat do malog prsta.Da li je moguća bilo kakva nadogradnja.

    • Ostao sam bez dela gde se nalazi nokat na domalom i srednjem prstu da li je to moguce ikakva nadogradnja

    • Imam 29 godina Prjed mesec dana ostala sam bez prst , Prst do maliot prst na desnoj ruci Dali bi bilo prakticno da nadgradimo prst so esteska ili plasticna hirurgija

    • Ostala sam bez kažiprsta desne ruke.

      Da li je moguća transplantacija? (inače brat bi mi dao njegov prst)