1. Ugradnja silikona u grudi

    Pitanje broj: #157844

    Poštovani,

    Želim da ugradim silikone u grudi. Da li postoji neki rizik po eventualno dojenje u budućnosti i koliko često silikon mora da se menja hiruški?

    Odgovoreno: 18. 06. 2018.
    • Poštovana,

      Precizno Vam mogu odgovoriti tek nakon kliničkog pregleda, određenih merenja i sagledavanja Vaših želja, ali uopšteno Vam mogu reći da se silikonska proteza plasira u džep koji se nalazi ispod misica tako da mlečna žlezda ostaje intaktna i nema razloga da dojenje bude kompromitovano. Silikonska proteza se ne menja osim ako za to ne postoji neki poseban medicinski razlog kao sto je kontraktura, ili eventualno estetski razlog. Stojim Vam na raspolaganju za sva dodatna pitanja i konsultacije.