1. Sekotina jagodice prsta

    Pitanje broj: #162775

    06.05.2019. sam posekla vrh jagodice na lim sudopere. Tog dana su mi prišili tu kožu koja se nije cela otkinula. Pila sam dovicin. Posle 15 dana su skinuti konci. Rekli su mi da skinem gazu i da se normalno ponašam. Suva koža je otpala i sve se odvijalo kako treba. Međutim prst mi se sada čini otečeno mnogo više nego što je bio i ožiljak izgleda kao opekotina. Bole me ostali prsti i šaka, nisu to jaki bolovi i ne traju neprekidno već po malo. Nokat ne raste. Uočila sam da mi curi limfa ili već šta na samom korentu nokta koji je dosta otečen i crven. O čemu se radi? Da li je to normalna reakcija?

    Odgovoreno: 23. 06. 2019.

Komentari na pitanje: #162775

    • 13.09 2023 imao sam povredu na malom prstu, bukvalno mi se jagodica otvorila za mi - doktor mi je zašio i stavio gazu. Posle nekog vremena stvorila se neka crna mrlja i gnoj koji je počeo da se oseća, sad su mi uzeli bris iz prsta i poslali na ispitivanje. Zašto ne može rana da mi zarasta? Sada me je strah. Da li mogu umreti od ovoga? Unapred hvala na odgovoru.