1. Potkožna promena na preponi

    Pitanje broj: #169836

    U levom delu prepone izašla mi je potkožna izrasina koja je bolna i raste. Nekad je okrula, nekad u obliku kapsule. Bila sam kod lekara opšte prakse, on ne zna o čemu se radi, a zbog ove cele situacije kovida 19 nisam poslata na dalje ispitivanje. Trpim jake bolove i ponekad curi sa strane, kap po kap žute tečnosti, a zatim krv. Molim za savet

    Odgovoreno: 21. 05. 2020.

Komentari na pitanje: #169836

    • Mr sci. med. dr Dragana Petrović-Popović 26. 05. 2020.

      Poštovana, uradite ultrazvučni pregled te pormene i pošaljite mi nalaz ili još bolje, ako ste u prilici dođite na pregled, Srdačan pozdrav,

      Mr sci med dr Dragana Petrovic-Popovic