1. Oporavak nakon operacije ateroma

    Pitanje broj: #70435

    Imam aterom na obrazu koji treba hiruški ukloniti. Interesuje me koliko je intervencija zahtevna? Da li je potrebno da uzimam bolovanje pošto sam čuo da konci stoje 7-10 dana, a ja veći deo radnog vremena provodim na terenu, dakle na otvorenom?

    Odgovoreno: 15. 05. 2019.

Komentari na pitanje: #70435

    • Robert Nikolić 30. 10. 2023.

      Pozdrav, naime prije 15 dana sam odstranio aterom sa glave i zanima me koliko vremena treba proći da mi kosa opet počne rasti jer mi je na tom dijelu gdje je aterom bio i dalje ćelavo?