1. Operacija ušiju po treći put

    Pitanje broj: #164783

    Poštovana Dr Petrović-Popović, da li mislite da je u redu petnaestogodisnjakinju po treći put podvrgnuti operaciji ušiju (prva je bila 2011. druga u martu 2018.) Objašnjenje izabranog lekara je da je njen organizam suviše brzo resorbovao konce pa bi se treći (poslednji put) usudio da radi sa koncima koji se ne resorbuju. Ona insistira na intervenciji, a ja ne znam sta dalje. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 12. 11. 2019.

Komentari na pitanje: #164783

    • Mr sci. med. dr Dragana Petrović-Popović 12. 12. 2019.

      Teško je bilo šta dodatno reći bez detaljnog pregleda, ali imajte na umu da njena sledeća operacija mora da bude defitinitivna sa konačnim rezutatom koji mora biti zadovoljavajući, tako da Vam savetujem da se obratite specijalisti plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije koji će odabrati pravi tip operacije ušiju za Vaše dete.

    • Nismo is Beograda pa zato nikako da se odlučim da zakažem pregled. Nezadovoljna je zbog toga što su joj usi u istom polozaju kao i pre operacije. Vratile su se posle mesec-dva. To je i lekar konstatovao.