1. Mezoterapija i antiaging medicina

    Pitanje broj: #161730

    Imam 23 godine i nisam sigurna kada je pravo vreme da se počne sa mezoterapijama, popunjavanjem bora i uopste antiaging tretmanima. Koje tretmane Vi savetujete? Čula sam da se sa antiagingom počinje od 25. godine.

    Odgovoreno: 08. 04. 2019.
    • Svakom pacijentu se pristupa individualno na osnovu detaljnog pregleda stanja Vaše kože a u skladu sa Vašim željama. Svakako bi bilo dobro da dođete na pregled na kome će biti napravljen detaljni plan.

      U ranim dvadesetim godinama uglavnom nema potrebe za bilo kakvim estetskim procedurama osim možda osveženja kože mezoterapijskim koktelom ili PRP, ali ukoliko imate izraženu mimiku i Botox može doći u obzir.