1. Konzumiranje pomoćnih lekovitih sredstva pre operacije grudi

    Pitanje broj: #160869

    Poštovani molim Vas da mi kažete da li pre operacije uvećanja grudi moram prestati sa korišćenjem Floravitex kapi, Femisan A kapsula sa zlatnom makom i probiotikom? Srdačan pozdrav

    Odgovoreno: 05. 02. 2019.

Komentari na pitanje: #160869

    • Poštovana doktorice Dragana, ovde u Svedskoj doktori ne znaju ništa o našim suplementima, iz tog razloga sam ovde postavila pitanje. Svakako ću 24 h pre operacije prestati sa konzumacijom. Hvala najlepše, lep pozdrav!