1. Korigovanje uha i podizanje grudi

    Pitanje broj: #163387

    Dobar dan htjela bih da korigujem iskrivljeno desno uvo i da podignem grudi. Kolko bi to kostalo? Gde u Beogradu moze da se uradi to u najbrzem roku i da bude u normalnoj cijeni ne vise od 2500€?

    Odgovoreno: 14. 08. 2019.

Komentari na pitanje: #163387

    • Mr sci. med. dr Dragana Petrović-Popović 04. 09. 2019.

      Ovo je pitanje za lekara koji Vas je operisao, te Vam svetujem da se obrtitie Vasem hirurgu i uradite analizu krvne slike,

    • Uradila sam korekciju uha sa lokalnom anestezijom i podizanje grudi u opštoj u istom danu. Ostala sam 5 dana u bolnici, sve je u redu. Imam malo bolova, ali mislim da je to normalno, zato što nisu česti i podnošljivi su.

      Brine me što mi se nekad zavrti u glavi i imam nesvesticu i osećam se slabo. nije ništa drastično, i nije često. Da li je to normalno? Popijem Diazepam i smiri se. Operacija je bila 29.08., dali su mi masku (Kislorod), da me probude.