Поштовани,

    Хтео бих после две неуспеле операције гинекомастије у Тиршовој коначно да решим проблем. Занима ме Ваше мишљење како и шта би се радило у мом случају, као и наравно цена захвата. Да ли је могуће да Вам проследим своје фотографије на неки мејл како бисте могли да видите с обзиром да нисам из Београда.

    Odgovoreno: 16. 11. 2020.

Komentari na pitanje: #174701

    • Mr sci. med. dr Dragana Petrović-Popović 21. 11. 2020.

      Posaljite mi fotografije na mejl draganapetrovicpopovic@gmail.com i ostalu medicinsku dokumentaciju pokusacu da nadjem resenje za Vas Pozdrav