Postovani,

    Interesuje me koji je najprirodniji tretman otklanjanja nazolabijalnih bora i podocnjaka ukoliko se radi o pacijentkinji starosti 38 godina sa blagim padom tonusa koze?

    Odgovoreno: 19. 07. 2020.
    •

      Postovana,

      postoji nekoliko opcija koje se mogu izvoditi samostalno ili u kombinacijia ( Botox, hijaluronski fileri, niti, PRP itd), neke od mojih tekstova mozete na teu temu mozete procitati na sajtu Stetoskop. Preporucuje Vam da dodjete na pregled na kome cu utvrditi stanje Vase koze, Vaseg lica i u skladu sa Vasim zeljama napraviti najbolji individualni plan za Vase podmladjivanje

      Srdacan pozdrav,

      Mr sci med dr Dragana Petrovic-Popovic