Postovani, porodila sam se pre 9dana, moj decak je vec napredovao 200gr sa 6dana kada ga je merila patronazna, rodjen je sa 3600kako je i izasao iz porodilista, 54dugacak. Patronazna sestra se uporno iscudjuje kako je napredan, kako je dobio dosta. Mali je samo na podoju dakle nema dohrane, sisa na svakih 3. 5h po 4min efektivno, mleko je jako kvalitetno ali da li negde gresim? Da li je normalno da dobije toliko za kratak period? I od kojeg dana mogu da mu dajem bio-gaine kapi sa d3 vitaminom? Hvala najlepse

    Odgovoreno: 28. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Ja bih se brinula da dete ne napreduje, čemu iščuđavanje. Biogaja kapi se daju samo po potrebi ukoliko dete ima grčeve, doziranje je 1x5 kapi (možete krenuti odmah ako ima potrebe) . Vitamin d započinjete od 15. -og dana života 1x 400i. J.