Zdravo moja beba ima 1. 5 meseci i hranim ga sa adaptirano mleko nan 1 ali jos uvek pije samo po 90 gr. Na 2-3 sata nekad uzdrigne ali nekad ne. Pije i caj planteks po 100 ml. Dnevno i ima grceve u stomaku i gasove. Prvog meseca je napredovao 1000g. Dali mu je to mozda malo mleka ali on nece vise kolicine pravila sam mu inace ne place da je gladan samo u onim periodima kad ga uvate grcevi. Pozdrav

    Odgovoreno: 19. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Ako je beba dobro napredovala u i mesecu, ako dobro spava i ima zlatno žutu stolicu nemojte brinuti, već nastavite da dajete mleko kao do sada i poštujte preporuku na kutiji mleka. Čaj ne mora da pije jer bi njega moglo da zameni mleko. Za grčeve probajte espumisan, beby friend ili engleski sirup. Ne mora u drugom mesecu da dobija obrok na 3 h može i na 4 h.