Kako da prekinem dojenje dvogodisnjeg deteta? Ja detetu ne dajem da sisa ali mleko mi nadolazi i grudi budu jako tvrde. Sta tada da radim?

    Odgovoreno: 10. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Morate konsultovati ginekologa da uključi lek kojim se prekida lučenje mleka, ali ako dojke nisu u infekciji i nemate loše opšte stanje i temperaturu izdržite par dana i mleko će nadolaziti sve manje i na kraju nestati. Nemojte samo vraćati dete na dojenje.