Zdravo,
    moja ćerka stara je 2 i po godine rodila se carskim rezom u 8 mesecu trudnoće i nakon godinu dana starosti ustanovljeno je da ima asmu ali doktori su rekli da će to da se izleči sa vremenom. Od lekova uzima Ventoline po potrebi. Pulmikort svaki dan 2 x dnevno i sad pre 2 meseca počela je da uzima još jedan lek zove se Singulair to su tabletice koje se tope ustima i otkad je počela te tabletice da uzima čini mi se da joj je bolje. Ali pre jedno tjedan dana iz jedne nosnice joj curi žuto-zelena balica koja jako smrdi i to samo iz desne nosnice i oseti joj se iz usta zadah a zube peremo redovno. Mene zabrinjava to što joj curi iz nosića jer to jako smrdi. Što da radim možete li mi pomoći i posavetovati me da li da idem lekaru?
    Hvala

    Odgovoreno: 30. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Potreban je bris iz nosa na bakterije i terapija po antibiogramu jer je to verovatno bakterijska infekcija, ali pre svega najbolje bi bilo da orl lekar pogleda da nema nekog stranog tela koje je dete samo uguralo u nosić i da se nakon toga odredi terapija.