Poštovani!
    Nadam se da će te mi brzo odgovoriti. Naime, nalazim se u poseti van zemlje pa nisam u mogućnosti kontaktirati pedijatra. Moj sin ima 3 meseca i popio je čaj protiv grčeva bibi-libi koji sam ponela, a čiji je rok trajanja istekao za par meseci. Da li treba da reagujem? Taman sam pomislila da su grčevi nestali kada je opet počelo, pa se bojim da nije od čaja. Popio je 200 ml. tj. dve kesice, juče i preključe.
    Unapred hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 25. 06. 2009.
    • Poštovani,
      nije to sigurno od čaja i nemojte binuti zbog toga, grčevi koji se javljaju teško da se mogu rešiti čajem, nekada se mogu i pogoršati novim količinama tečnosti. Potrebno je samo dojiti bebu ili je hraniti već započetom formulom, dodavati sredstva protiv grčeva (espumisan kapi ili baby friend), menjati položaj u uspravan kada beba reaguje bolom i biti strpljiv.