Postovana doktorka,
    moj Jovan 25.06. puni 6 meseci. Po vašem savetu počeli smo sa uvođenjem pirinčanih pahuljica (milupa) koje radije jede ako se pomešaju sa nekim voćem. Dajem ih ujutru oko 9.30-10.00. Od povrća jede krompir, šargarepu i tikvicu. Od voća jabuku i bananu, mada više voli povrće. Sledeća namirinica koju planiram da uvedem je kukuruzna palenta. Pije humanu 2. Kako da izbacimo noćni obrok koji je oko 2 sata i kakav bi trebao biti dnevni raspored obroka. Jovan nije neka spavalica, obično uveče zaspi oko 22.00-22.30 i već je u 7.00, a nekad i ranije spreman za igru.
    Unapred hvala i veliki pozdrav!

    Odgovoreno: 26. 06. 2009.
    • Poštovani,
      to je sve dobro što ste radili i kukuruzni griz je odlična dopuna za voćni obrok koji može da bude i pre i posle podne. Noćni obrok se pod hitno treba da ukine tako što ćete ponuditi umesto mleka vodu ili sok lli samo cuclu ili samo dodir i svoj glas. Budite uporni ali strpljivi, vremenom će prespavati i taj rizični period.