Poštovani,
    zanima mi šta od lekova za dvogodišnje dete bi bilo najbolje poneti na put tj. na more? Koju kremu za eventualnu alergiju, koji sirup za ne daj bože dijareju. Šta sve treba poneti?
    Hvala

    Odgovoreno: 19. 06. 2009.
    • Poštovani,
      lekove obično ne treba nositi jer niste sigurni kada ih treba primeniti, ali pomoćna sredstva za lečenje da i odnose se na sirup za temperaturu iz grupe paracetamola, čepić eferalgan od 150 mg, rastvor za rehidraciju (humana elektrolit ili rehidromix) , sirup claritin ili aerius za jače alergijske reakcije, linex ili proboitik i fenistil gel za alergijske reakcije na koži.