Devojčica 5 godina, primljena u institut majka i dete sa dijagnozom Linfadenit mada do današnjeg dana nisu sigurni u to!
    Nevoljni pokreti, tik glavom, zaplitanje jezikom koji joj ide u desnu stranu. Do tada joj se to nije dešavalo!
    Na predlog lekara urađena je magnetna rezonanca na kojoj su uočene diskretne hemiske lezije okcipitalno levo!
    Molim Vas za Vaše mišljenje!!

    Odgovoreno: 05. 04. 2009.
    • Poštovana, Vaše dete se nalazi u vrhunskoj ustanovi i preduzete su ozbiljne analize da se utvrde razlozi za nastale poremećaje. Simptomi, o kojima Vi govorite mogu da imaju različitu genezu. Ako bih govorila o mogućnostima to je ipak samo teoretsko razmatranje koje bi Vas više uznemirilo. Prema tome, posavetujte se sa lekarima koji leče dete.
      Uverena sam da će Vam pružiti adekvatno objašenjenje o priordi bolesti.