Postavila sam Vam pitanje ali nisam neke stvari objasnila pa se nadopunjujem. Dečak ima 20 godina, imao je tamnu mokraću i tupe bolove u krstima. Proverili smo bubrege, sve je u redu. Povišeni su Alt i Ast odnosno transamilaze za duplo, proverena jetra u redu provereno srce, u redu, hvala bogu. Ali ne znamo što još da proverimo. Uradili smo test side i bruceloze, nalazi dobri.
    Molim Vas za mišljenje, sedimentacija uredna i krvna slika