Poštovana,
    imam nekoliko pitanja. Imam bebu od 3 puna mjeseca-ima 6500 gr i hranim je humanom 1.da li je kilaža odgovarajuća? Koja količina vode joj je potrebna? Da li smijem da joj dajem sokiće - kašičicu, dve? Bebi se u predjelu brade javljaju gnojne bubuljice, napominjem da je u fazi guranja ruke u usta? Da li je normalno da se beba još uvjek budi noću svaka 3 sata da bi jela? Izvinjavam se zbog velikog broja pitanja ali stvarno sam u nedoumici.
    Hvala

    Odgovoreno: 24. 02. 2009.
    • Poštovana,
      težina od 6500 gr sa tri meseca je dobra. Ne žurite sa uvođenjem voćnih sokova sada, već kada beba bude u šestom mesecu. Dovoljnu količinu vode beba dobije sa mlekom, te ako je ne želi ne isnsistirajte naročito. Što se tiče noćnog buđenja, ritam buđenja je individualan. Od 6. meseca beba ne bi trebala da ima noćni obrok.