Poštovanje,
    imam sina od 6 godina, u januaru 2008 godine ujutru kada sam se probudila pogledala sam u njega a njemu su bila usta modra, kada sam ga uzela u naručje i otvorila mu usta, misleći da je nešto plavo stavio u usta, tada sam vidjela da mu je i jezik i gornje nepce modro. Napominjem da je dijete čitavo vrijeme bilo budno i svjesno i da se otimalo kada sam htjela da mu otvorim usta. Sve je to trajalo veoma kratko, možda 1 minut ili malo više ali kada je počeo da plače počelo je i da se povlači modrilo. Radjen mu je EKG i EEG i nalazi su u odlični. Niko od doktora nije znao da mi objasni šta se desilo. Pošto često promukne jedan od doktora pretpostavlja da ima hronični laringitis i da su mu otekli dušnici i smanjili dotok kiseonika u pluća što je izazvalo takvo modrilo. Zadnji nalaz EKG i EEG su uradjeni prije 15 dana i dobri su ali ja i dalje mirno ne spavam od straha da mu se opet ne ponovi.
    Molim Vas za Vaše mišljenje i da li treba još neke nalaze da mu odradim?
    Unaprijed hvala