Poštovana,
    imam sina starog 18 meseci, koji se poslednjih nedelju dana budi usred noći, tako plače i vrišti da ga muž i ja jedva smirimo. Inače nije neka spavalica, uveče ga jedva uspavam, ali preko dana lepo spava. Prestao je da sisa pre par meseci i od tada može da prespava noć. Ali ovo sad je prava noćna mora... da li su zubići u pitanju, pošto me stalno grize ili je nešto drugo...ne znam.
    Molim Vas za savet.
    Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 21. 02. 2009.
    • Poštovana, obično rast zuba nije razlog noćnom budjenju, pre razlog može biti neka situacija koja je za dete predstavljala stres. Budite nežni i strpljivi i sigurno će proći. Ukoliko su noćni strahovi prisutni, bez tendencije gubitka ,obratite se za savet dečjem psihologu.