Kako naučiti bebu (moja beba ima šest i po meseci) da zaspi u određeno vreme i da se budi u određeno vreme, da spava celu noć?

    Odgovoreno: 17. 02. 2009.
    • Poštovana, veoma je teško nametnuti bebi režim spavanja za koji mi mislimo da je ispravan. Neke bebe su spavalice i spavaju dva puta dnevno, neke samo jedanput. Uglavnom, bebe su te koje diktiraju tempo i vreme spavanja. Ali, pokušajte sa redovnim buđenjem između 7 i 8h ujutru, tako da tokom dana imate vremena da diktirate tačno vreme obroka (doručak, ručak i užine). Između obroka, beba će sama izabrati vreme za san.