Imam ćerku staru šest godina koja se leči od bronhijalne astme pet godina.Trenutno mora na operaciju trećeg krajnika i ugrađivanja cevčica u oba uha.
    Interesuje me pošto se treći krajnik regenerisao po četvrti put dali posle ove operacije postoji mogućnost da se povrati još koji put?

    Odgovoreno: 27. 01. 2009.
    • Poštovana, sa sigurnošću se ne može predvideti recidiv trećeg krajnika. Postoji izvesno poboljšanje simptoma kada se primeni lečenje Nasonex-om (sprej za nos, 1x1 inhalacija u obe nozdrve, dnevno) dva do tri meseca. Ukoliko devojčica nije lečena ovim lekom, pre adenoidektomije možete pokušati sa ovim lečenjem.