Imam devojčicu 6 godina, često ima bolove u kolenima. Pedijatar mi je rekao da je to od brzog rasta i da joj dajem Brufen da umiri bol. Inače ona je dete koje nema mira, stalno je u pokretu, nekoj jurnjavi, nema mira uopšte. Recite mi molim Vas da li je neophodno neko snimanje, da li je alarmantno? Inače to traje već 2-3 godine. I svi mi pričaju da nije ništa strašno to je od brzog rasta.
    Kažite mi molim Vas šta da radim, da li postoji neka pomada da joj mažem kolena ili gel?
    Unapred hvala!