Moja beba rodjena je sa 3.600g. Sa tri meseca imala je 4.930g. Hranim je samo mojim mlekom jer Aptamil, Humanu i Bebilac odbija.
    Da li je mnogo malo napredovala i šta preduzeti?

    Odgovoreno: 13. 01. 2009.
    • Poštovana, idealno napredovanje u prvom tromesečju je po 750gr mesečno. Vaša beba dodavala je u proseku po 400 gr mesečno. Neke bebe dodaju više, neke manje. Svakako da je najbolje majčino mleko za ishranu bebe. Pokušajte strpljivo sa mlekom -Novalak za uzrast bebe. Ako bljucka previše onda Novalac AR.