Na nalazu krvne slike moje bebe, koja ima 4,5 meseca, piše sledeće: LYM 4,7 R2,GRAN 1,3 RM. I to tamnijim slovima.
    Molim Vas, odgovorite mi, jako sam zabrinuta.

    Odgovoreno: 12. 01. 2009.
    • Poštovana, niste u celosti napisali rezultate krvne slike te ovaj nalaz ne mogu da interpretiram na adekvatan način. Periferni nalaz odražava predominaciju ćelija i ukazuje na vrstu infekcije. Nije dobar nalaz blasta koji kada su prisutni ukazuju na ozbiljno oboljenje i imperativ su za dodatnim ispitivanjima.