Poštovana,
    imam kćerku od 2 god i 10 mjeseci. Prije mjesec dana smo prešli na korištenje noše i od tada su krenuli problemi sa stolicom. Do tada je stolica bila uredna, svakodnevna, a sad je tvrda i defekacija je bolna. U nekoliko navrata smo morali koristiti glicerinske čepiće jer stolice nije bilo 3 dana, a kćerka se žalila da je boli stomak. Čula sam da se problem sa stolicom može javiti u periodu odvikavanja od pelena, te da se može koristiti sirup Portalak. I
    nteresuje me da li ovaj sirup izaziva naviku i koliko dugo se smije koristiti? Kako da joj pomognemo da prevaziđe ovaj problem? Napominjem da je ishrana raznovrsna, te da, na moju sreću, jede dosta voća.
    Unapred zahvalna,
    Dragana