Ćerka ima candidu albicans u crevima, a ima samo 2 god. Koristili smo nistatin dve nedelje i uradili analizu stolice koja je opet pokazala da je nalaz pozitivan. Izbacili smo slatko i uglavnom jede crni hleb, jogurt, pavlaku, margarin, integralno testo koje joj je dosadilo i problem nam je veliki oko ishrane. Uglavnom odbija tu vrstu hrane (pošto nije navikla) ali trudimo se da samo tako nešto dijetalno jede.
    Moje pitanje je da li ona može da koristi diflukan, tj da li postoji za njen uzrast diflukan? Ili već nešto drugo sem nistatina pošto se on nije pokazao uspešnim.
    Molim Vas za savet pošto sam jako zabrinuta za nju